25 تیر 1403

گردهمایی بزرگ معرفی رشته‌های دانشگاهی سال 1397

“جهت ثبت نام و کسب اطلاع پیرامون گردهمایی بزرگ معرفی رشته‌های دانشگاهی در سال 1398 کلیک کنید”

گردهمایی بزرگ معرفی رشته های دانشگاهی در سال 1397 برای ششمین سال پیاپی توسط بنیاد علمی‌فرهنگی زهرائیه (تنها برگزارکنندۀ این گردهمایی در شش سال اخیر) برگزار گردید.

هدف این گردهمایی شناساندن رشته های مختلف دانشگاهی به کنکوری‌های متقاضی انتخاب رشته می باشد و بر خلاف موسسات دیگر، انتخاب رشته‌ای در اینجا صورت نمی‌گیرد. این گردهمایی به گونه ایست که از فارغ التحصیلان یا دانشجویان اکثر رشته‌های دانشگاهی در هر سه شاخۀ ریاضی، تجربی و انسانی دعوت به عمل می‌آید تا رو در رو با کنکوری‌های عزیز صحبت کرده و دانش آموزان بتوانند سوالات خود را در رابطه با رشته های مختلف رو در رو با دانشجویانی که در حال حاضر در آن رشته‌ها تدریس می کنند یا فارغ التحصیلان آن رشته‌ها هستند، بپرسند تا در مسیری شفاف‌تر، بتوانند انتخاب رشته‌ای دقیق‌تر و هماهنگ‌تر با علایق و استعدادهایشان انجام دهند.

در همۀ سال های برگزاری این گردهمایی، کارگاهی با عنوان «کارگاه شخصیت شناسی» در کنار این گردهمایی، برگزار شده است و هدف این کارگاه، آشنایی بیشتر دانش‌آموزان با تئوری های شخصیت شناسی و درک بهتر در رابطه با توانمندی های خود و توانمندی های لازم در کار و تحصیل در رشته های مختلف می‌باشد.

این گردهمایی که نزدیک به یک ماه کار اجرایی را می‌طلبد، در سال 1397 از تیرماه کار خود را با جمعی از دانشجویان و دانش آموزان عزیز که به صورت داوطلبانه به عنوان کادر اجرایی در برگزاری این برنامه همکاری داشتند، آغاز نمود و در روزهای 15، 16 و 17 اَمرداد 1397، در رشته‌های ریاضی‌فیزیک، علوم تجربی و علوم انسانی برای دانش آموزان کنکوری متقاضی انتخاب رشته، این گردهمایی برگزار گردید. تعداد مشاوران دعوت شده برای این گردهمایی در سال 97، نزدیک به 90 نفر بوده‌اند.

به امید تداوم برگزاری این برنامه و سایر برنامه‌های فرهنگی این شهرستان

تمامی حقوق این سایت متعلق به کتابخانه عمومی زهرائیه نجف آباد می باشد