02 خرداد 1403

درباره ما

کتابخانه عمومی زهرائیه نجف آباد در سال 1366 توسط خیری بلند همت، در مرکز شهرستان نجف آباد تاسیس شد. موسس این کتابخانه، حلج آقا مجتبی آیت، به علم و دانش علاقه وافری داشت و از این رو وی را “آیت همت و دانایی” خواندند. این  کتابخانه که نهادی است مردمی و وابسته به هیچ حزب یا ارگان خاصی نیست، طی سال های گذشته و با مدیریت بزرگانی از این خطه توانسته علاوه بر توسعه روزافزون فعالیت های کتابخانه ای، برای تمامی اقشار شهرستان از جمله کودکان، دانش آموزان، دانشجویان، مادران و … بستری تازه برای یادگیری و دانش افزایی فراهم کند.

این کتابخانه در حال حاضر با توجه به نیازمندی همشهریان عزیز در بخش های مختلفی فعالیت می کند و از تمامی این عزیزان دعوت می نماید تا با دادن ایده های نو فعالیت های خیرمندانه در این مجموعه، رشد و تعالی آن را بیش از پیش رقم بزنند. بخش های این مجموعه در حال حاضر عبارتند از: کتابداری، آموزش و پژوهش و بخش کودک و نوجوان (قاصدک) که با مراجعه به هرکدام در منوهای وب سایت، می توانید توضیحات بیشتری راجع به هر بخش دریافت کنید.

جهت رفاه مراجعین محترم، بخش فروشگاه کتابخانه نیز راه اندازی شده که شما عزیزان از این پس می توانید محصولات مورد نظر را به صورت غیر حضوری خریداری نموده و دوره های ثبت نامی را نیز به صورت آنلاین ثبت نام کنید. مدیریت بخش فروشگاه به عهده مدیر داخلی مجموعه است که در می توانید پیشنهادات، انتقادات و شکایات خود پیرامون فروشگاه را با ایشان در میان بگذارید.

مدیر کتابخانه در حال حاضر جناب آقای محمدحسین چوپانی هستند.

چگونگی ارتباط با بخش های مختلف کتابخانه و اطلاعات بیشتر درمورد مجموعه را در قسمت تماس با ما مطالعه فرمایید.

تمامی حقوق این سایت متعلق به کتابخانه عمومی زهرائیه نجف آباد می باشد